Domů, pane Berka domů - HOMEJouda

 

Výjezdní zasedání Pražské buňky 19.1.2022

Pražská buňka se sešla již tradičně v ověřené klubovně. Kovid sem, kovid tam.

Jednalo se vlastně o tajné zasedání stínové vlády, na němž jsem probírali současnou obtížnou domácí a zahraniční situaci.

Dodrželi jsme všechna hygienická a klimatická opatření a z ověřeného zápisu, který je uložen na neznámém  místě, je možné vše zpětně ověřit.

Nejprve jsme provedli kontrolu opíchámí. Pět účastníku plně vyhovělo, neboť mělo více než šest posilovacích dávek. Náš předseda měl jen čtyři posilovací dávky, ale protože byly prý obzvláště silné, tak byl na jednání připuštěn. Nesměl však mlaskat, zpívat, ani tančit !

Bohužel paní správkyně pokladny nás nepříjemně zklamala. Absolvovala pouze pouze dvě slabá posílení imunity. Tak jsme zprávu o hospodaření naší buňky od ní sledovali pomocí videokonference. Její detailní zpráva nás však potěšila. Do pokladny nepřijala žádné peníze od podivných firem z Kypru.

Nutno ještě dodat, že celé jednání probíhalo v přátelské, ale hlavně i ekologicko-klimatickém duchu. Nepřijali jsme pohoštění z hovězího. Skot totiž vypouští velké množství metanu do ovzduší a tato strašidelná uhlíková stopa je pro nás nepřijatelná. Na doporučení Gréty jsme si tedy objednali pouze skromná vepřová koulena.

Takhle to probíhalo. Schůze, koleno, koleno, koleno a posilovací dávka Prazdroj

 

Šest přímých účastníků zasedání buňky Vepřové koleno zleva Vepřové koleno zprava Vepřové koleno pohled od prostředka Vodou jsme šetřil

 

Nahoru

Upoutávka - Ručně modelovaná keramika Blanka

Ukázka z díla

Kontakt na autora ( opiště text ) jv@aktualita.cz

Odkaz na hlaní stránku

 

Chytrák