Domů, pane Berka domů - HOMEJouda

 

Krizový štáb Pražské buňky se konal dne 6.4.2023

Pražská buňka se sešla a to i s kontrolní komisí na Poslední večeři na Zelený čtvrtek

Protože se prý objevily nějaké nesrovnalosti v účetnictví Pražské buňky, vnutili se na tento meeting členové kontrolní komise. Že prý se ty čachry s penězi musí odhalit.

Byli jsme však dokonale připraveni na jejich návštěvu, účetní kniha nešťastnou náhodou shořela. Pokladnu jsme nechali zavařit u zámečníků, aby se do ní kontroloři nedostali.

A níže je pár fotek z jednání krizového štábu. Autoři fotografií jsou skoro všichni účastníci.
Kvalita většiny snímků vypovídá o zjitřené atmosféře v jednací síni. Snažil jsem se záběry vylepčit ve fotošoku. Avšak marně. Mobily fotí dobře, ale né moc. Nesmí být šero. A hlavnímu fotografovi nějaký šotek občas nastavil aparát na režim rybího oka. Prostě pohroma. Kdo je na okraji snímku je hubenej, kdo je uprostřed, ten je tlustej.
Dělal jsem, co jsem moh, a když jsem nemoh, co jsem měl dělat?

Krizový štáb Pražské buňky Nešťastný fotograf Vysmátý býk Ředitelka kontroly Pusťte mě dovnitř Advokát z kontrolní komise Šofér Pokladník Lu Čekání na občerstvení Hurá, už to nesou Lékařský dohled Úsměv, prosím Dárečky od ROH Tady je to rybí oko Jednací sál Už se těší Ředitel Pražské buňky Vzadu je výčep Diskuze Chceme domů Pečené kouleno Jídelní lístek

 

Nahoru

Úvod stránek

Upoutávka - Ručně modelovaná keramika Blanka

Ukázka z díla

Kontakt na autora ( opiště text ) jv@aktualita.cz

Odkaz na hlaní stránku

 

Chytrák